Dzień Edukacji Narodowej

14 października jest  dniem wyjątkowym – to święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych co szkoły prowadzą i nadzorują. W czwartek 17 października uczniowie naszej szkoły celebrowali to wydarzenie w sposób szczególny dając wyraz swojej wdzięczności dla tych, którzy uczą nas „jak się wspinać na szczyty przeznaczenia”. W tym dniu pamiętamy  o wszystkich nauczycielach i pracownikach szkoły: obecnych i emerytowanych. I właśnie z tej okazji cała społeczność szkolna i przedszkolna spotkała się na  uroczystej akademii. Przygotowali ją uczniowie klasy IV pod kierunkiem Pana Marka Buchwalda. Dzieci pięknymi wierszami  wyraziły swoje  podziękowanie za serce, uśmiech… i przeprosiły za psoty, figle…. W zabawny sposób  zaprezentowały  obraz współczesnej szkoły i przedstawiły różne typy nauczycieli. Samorząd Uczniowski podarował  wszystkim  pracownikom szkoły piękne kartki przygotowane w ramach akcji „Kartka z okazji DEN”. Pan Dyrektor podziękował wszystkim za trud  wkładany w wychowanie i kształcenie dzieci życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów. Uczniowie  swoimi występami udowodnili, że dobry nauczyciel  nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa  wraz z dziećmi wiele wspaniałych  chwil.

Pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz  wszystkiego najlepszego!

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/1WEKKanbAHzFhw9A7