„W Borze każdy przedszkolakiem być może”

19 maja 2018 r podsumowano projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „W Borze każdy przedszkolakiem być może”. Zorganizowana została uroczystość w której wzięły udział dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Borze Zajacińskim wraz z rodzicami, nauczyciele oraz Przedstawiciele Organu Prowadzącego Gminy Przystajń.

W gorącym, egzotycznym klimacie przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny pt.”Podróż do Afryki”. Egzotyczne stroje, afrykańskie rytmy, tropikalne dekoracje sprawiły, że wszyscy chociaż na krótki czas mogli zagościć w egzotycznej Afryce. Atmosfera była tym bardziej gorąca, gdyż w tym dniu świętowano również „Dzień Mamy i Taty”.  Każde dziecko otrzymało atrakcyjny upominek. Wszystkim uczestnikom uroczystości zapewniono słodki poczęstunek oraz gorący posiłek.

Uroczystość była doskonałą okazją do integracji środowiska lokalnego rodziców.

15 kwietnia 2018r został oddany do użytku nowy plac zabaw w ramach projektu „W Borze każdy przedszkolakiem być może”.

**************************************************************************************************************************

W ramach projektu „W Borze każdy przedszkolakiem być może” odbywają się:

*** Rytm i muzyka***Dogoterapia – Podaj łapę*** Zatańcz ze mną    ***Twórcze przedszkolaki*** Małe Formy Teatralne*** Neurologopedia

*** Zajęcia z fizjoterapeutą

*** Przyjaciele Zippiego*** Trening Umiejętności Społecznych