Rok szkolny 2022/2023

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

28-09-2022

Moi Drodzy, rzecz jest taka, mamy dziś dzień PRZEDSZKOLAKA !!!

W tym dniu nasi najmłodsi koledzy i koleżanki zostali pasowani na przedszkolaka przez Pana Dyrektora, a potem czekała na nas wszystkich super zabawa.

DZIEŃ JABŁKA

28-09-2022

Nasze przedszkole odwiedziła wolontariuszka Amelka z klasy II, która przygotowała wraz z panią Anią dla wszystkich przedszkolaków jabłuszka z okazji Światowego Dnia Jabłka.

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

06-10-2022

Święto pieczonego ziemniaka to już tradycja w naszym przedszkolu. W tym roku również mieliśmy okazje zjadać pyszne ziemniaczki.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

15-11-2022

Dnia 5.11 obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Balu przebrane w piękne bajkowe stroje.

MIKOŁAJKI

06-12-2022

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Św. Mikołaj,rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył duże paczki, a w nich dla każdego coś dobrego.

Za prezenty dzieciaczki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.