ROK SZKOLNY 2021/2022

*******

SPRZĄTANIE ŚWIATA

21-09-2021

Dnia 21 września w ramach ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata” dzieci z Oddziału Przedszkolnego wzięły udział w zajęciach tematycznych , które zainspirowały je do pracy, mającej na celu dbanie o najbliższe środowisko oraz ukazały potęgę i piękno otaczającego nas świata. Przedszkolaki podczas zajęć rozmawiały o ekologii, uczyły się co robić by nie „produkować” nowych śmieci, poznawały lub przypomniały sobie zasady segregowania odpadów.

********

DZIEŃ KROPKI

15-09-2021

We wrześniu obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kropki. Oglądaliśmy film o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Dzięki tej historii, kilkanaście lat temu powstała tradycja Międzynarodowego Dnia Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, zabawy. Udekorowaliśmy przedszkole kropkami i stworzyliśmy piękne prace z kropek, jednocześnie rozmawiając o swoich talentach i zdolnościach.