ROK SZKOLNY 2019/2020

PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„CHOINKA MOICH MARZEŃ”

20-12-2019

W SP w Konieczkach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Choinka moich marzeń”. Z pośród wysłanych prac z naszego oddziału przedszkolnego Dawid Wiśniewski otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!!!

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

18-12-2019

PAMIĘTAMY – DOKARMIAMY

OŚRODEK EDUKACYJNY W KALINIE

13-12-2019

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych w Kalinie, gdzie mogli zobaczyć przepiękne okazy leśnych zwierząt.

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY

„KOLĘDY I ZIMOWEJ PIOSENKI”

11-12-2019

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś

Niech kolęduje z nami cała ziemia

Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś

Niech kolęduje z nami cały świat.”

Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci
z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze Bożonarodzeniowym. Gratulujemy wszystkim uczestnikom 🙂

MIKOŁAJ

06-12-2019

Mikołaju, Mikołaju witaj nam, witaj nam

wszyscy Cie kochamy, bądź wśród nas, bądź wśród nas

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25-11-2019

„CUDOWNA LAMPA ALADYNA”

MUSICAL PROFILAKTYCZNY

12-11-2019

Potrzeć cudowną lampę i wszystko mieć na zawołanie! Któż z nas choć raz o tym nie marzył?

Cudowna Lampa Aladyna to opowieść pełna ciepła, pogody i magii, w której uczestniczyły przedszkolaki z grupy Biedronek i Motylków.

DZIEŃ KUNDELKA

25-10-2019

25 października obchodzimy Światowy Dzień Kundelka. Z tej okazji do przedszkola zaprosiliśmy Panią Magdalenę Ksoll – lekarz weterynarz Gabinetu Weterynaryjnego NA 4 ŁAPY. Pani Magdalena przeprowadziła z dziećmi bardzo interesującą pogadankę na temat właściwego traktowania naszych czworonożnych przyjaciół i odpowiedziała na liczne pytania przedszkolaków. Dzieci przygotowywały się do tego spotkania już od dłuższego czasu,  przynosząc do przedszkola karmę dla psów i kotów, koce, legowiska i inne przedmioty niezbędne na co dzień podopiecznym Pani Magdaleny. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Na koniec przedszkolaki wręczyły pamiątkowy dyplom.

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

16-10-2019

Mój ziemniaczku, mój malutki,

Rośnij duży, okrąglutki.

Ziemniak urósł, że aż strach,

więc go zjedli, no i bach!

DZIEŃ CHŁOPAKA

30-09-2019

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20-09-2019

Każdy przedszkolak dobrze wie
Że kiedy wrzesień już kończy się
Od najmłodszego aż po starszaka
Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!