ROK SZKOLNY 2023/2024

*****

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20-09-2023

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się,

od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/Z1agQM6ezB1MuNUJ6

*****

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

27-09-2023

W dniu dzisiejszym dzieci z grupy „MOTYLKI”,”SŁONECZKA” oraz „BIEDRONECZKI” uczcili „Święto pieczonego ziemniaka” było smacznie i wesoło 🙂

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/h61k7aszgXsa2Kxo7

*****

DZIEŃ CHŁOPAKA

29-09-2023

Jak co roku Dzień chłopaka obchodziliśmy również w przedszkolu 🙂 z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego, humoru radosnego i aby codziennie spotkało Was coś magicznego 🙂

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/x4BM66dLivMfjhwL7

*****

WITAMINKIWYZWANIE POMIDORKOWE

05-10-2023

„Nie pomylisz go z ogórkiem, bo ma znacznie cieńszą skórkę,

a w dodatku z każdej strony jest okrągły i czerwony…” W ramach projektu „WITAMINKI” nasze przedszkolaki zrealizowały dzisiaj pierwsze Wyzwanie POMIDORKOWE 🙂

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/fvjTYy2ggTkDCwPPA

*****

DZIEŃ KUNDELKA

25-10-2023

25 października po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Kundelka. Pomimo, iż to nietypowe święto – jest wyjątkowo pouczające.

Zwraca uwagę na los najlepszego przyjaciela człowieka, jakim jest niewątpliwie pies. Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/QCncQwsa5fDHkFY46

*****

WITAMINKIWYZWANIE DYNIOWE

31-10-2023

W ramach projektu „WITAMINKI” nasze przedszkolaki zrealizowały drugie wyzwanie dyniowe 🙂 Dzieci poznały jak zdrowe i urodziwe jest to warzywo. Dynia zainspirowała nas do wykonania prac plastycznych i zabaw muzyczno-ruchowych. Tego dnia przynieśliśmy do przedszkola dynie i ubraliśmy się na kolor pomarańczowy. „Dzień Dyni” pozwolił nam poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił naszą wiedzę na ich temat. Wzięliśmy udział w licznych zabawach z udziałem dyni: dyniowe kręgle, slalom dyniowy, skoki przez dynię. Ten dzień był pełen wrażeń i radości.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/v1vPwvN1nTVFkAj7A

*****

MUSICAL – ALICJA W KRAINIE CZARÓW

8-11-2023

Dnia 08.11.2023 r. nasze przedszkolaki wybrały się do centrum kultury Klub Politechnik w Częstochowie na musical pt. „Alicja w Krainie Czarów”. Spektakl wystawiany był przez Teatr Muzyczny Forte z Wrocławia. ”Alicja w Krainie Czarów” to piękna opowieść o przygodach dziewczynki, która trafiła do magicznego świata, dzieje się to na granicy jawy i snu, a przeżycia przeplatają się tutaj z zabawnymi fantazjami. Dzieci wspólnie z bohaterką odbyły niezwykłą podróż do Krainy Czarów i przeżyły niezapomniane chwile wspólnej zabawy. Przepiękna, barwna scenografia, gra świateł oraz wspaniale role aktorskie, dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/QJb3fry29nhHm5Lx5

*****

ZDROWE KANAPKI W GRUPIE „BIEDRONECZKI”

14-11-2023

Grupa „Biedroneczki” przygotowała dzisiaj zdrowe, kolorowe kanapki. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo. Głównym celem zajęć było poznanie kolejności działań przygotowania kanapki, kształcenie nawyków odpowiedniego odżywiania oraz rozwijanie kreatywności i doskonalenie samodzielności

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/v6s46sDACJ48kFUd9

*****

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

24-11-2023

24 listopada nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe – wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji: zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta i wykonały tematyczne prace plastyczne.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/evo8k7Q1fsTAky476

*****

MIKOŁAJKI

06-12-2023

Jak co roku 6 grudnia wszystkie przedszkolaki marzą o prezentach od Mikołaja. To ulubiony dzień w roku wszystkich dzieci. Mikołaju dziękujemy i zapraszamy za rok.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/E1E5msENrywuxKcY8

*****