Rozstrzygnięcie konkursu „Szopka bożonarodzeniowa ” oraz „Najpiękniejszy Aniołek”

W dniu 17.XII.2021r. rozstrzygnięto w naszej szkole konkursy plastyczne: „Szopka Bożonarodzeniowa” oraz „Najpiękniejszy Aniołek”, w których udział wzięli uczniowie wraz z przedszkolakami z oddziału przedszkolnego. Wszystkie prace były tak wspaniałe, a każda z nich wyjątkowa, dlatego jury nagrodziło wszystkie osoby biorące udział i każdemu uczestnikowi przyznało 1 miejsce. W nagrodę każdy otrzymał dyplom oraz pamiątkowego anioła, który będzie miał każdego w opiece podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nagrodzone prace zostały przekazane do kościoła w Ługach Radłach, gdzie po mszy świętej 19 grudnia zostały wystawione na kiermaszu świątecznym, a pieniążki zebrane w kwocie 2450,00 zł przekazane na szczytny cel dla „Walecznej Agatki” z Częstochowy. Agatka ma 7 lat i walczy ze złośliwym nowotworem mózgu.