Ogólnopolski Program Edukacyjny ŚWIADOMOŚĆ PROCENTUJE

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele
Już od wtorku nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym ŚWIADOMOŚĆ PROCENTUJE

Będzie to cykl spotkań online z trenerami mentalnymi w zakresie poruszania kwestii świadomości, odkrywania siebie i swojego potencjału oraz budowania relacji z drugim człowiekiem.

W harmonogramie zaplanowano cykl:

3 -> spotkań on-line dla uczniów klas IV-VII
5 -> spotkań on-line dla rodziców
4 -> spotkań on-line dla nauczycieli

Zaczynamy 21 maja o godz. 19.00 spotkaniem online dla rodziców i opiekunów. Temat: JESTEŚ JAKI JESTEM, czyli rodzinne „kopiuj – wklej”.
Prowadzący: Michał Zawadka – ekspert rozwoju mentalnego młodych ludzi i rodzin.

Na tym spotkaniu dowiesz się:

– jak świadomie budować i rozumieć siebie jako rodzica,

– jak rozwijać się w rodzicielstwie bez poczucia winy oraz w jaki sposób każdego dnia wzmacniać swoje dziecko w obszarze emocji, komunikacji i relacji.
Porozmawiamy o inteligencji emocjonalnej rodzica, wyznaczaniu potrzeb i granic, rodzicielskim głosie wewnętrznym, słowach pełnych mocy i relacjach zbudowanych na zaufaniu.

DRODZY RODZICE
Link do spotkania oraz krótką informację o projekcie otrzymacie we wtorek 21 maja w informacji wysłanej na Dziennik.

UDZIAŁ W SPOTKANIU jest DOBROWOLNY.
Spotkań nie można nagrywać – objęte są prawami autorskimi.
Czas wykładu dla rodziców – 1h + 30 minut na pytania i odpowiedzi.