Konkurs na „Mój różaniec” rozstrzygnięty!

Październik jest miesiącem modlitw z różańcem, dlatego w naszej szkole odbył się szkolny konkurs na najładniejszy różaniec. Adresatami konkursu byli: dzieci przedszkolne i uczniowie z klas I-VIII. Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, makaronu, koralików, nakrętek, drewna, makaronu, bombek, żelek, śrubek, koralików, pomponów i wiele innych. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się bardzo duża. Na konkurs wpłynęło 45 pięknych różańców. Drogą głosowania wyłoniono zwycięzców.
Laureatami szkolnego konkursu na „Mój różaniec” zostały następujące osoby:

– kategoria przedszkole:
I miejsce- Nadia Kmiecik
II miejsce- Kamil Juszczak
III miejsce- Franciszek Olszewski
Wyróżnienia w kategorii przedszkole:
Natalia Drab
Alan Płonka
Mateusz Juszczak

– kategoria kl. I- III
I miejsce- Michalina Chrzęstek
II miejsce- Bartosz Krok
III miejsce- Natalia Chrzęstek
Wyróżnienia:
Radlak Milena
Tobiasz Krawczyk

– kategoria kl. V -VI
I miejsce- Szymon Zawierucha
II miejsce- Zuzanna Galiczak
III miejsce – Zuzanna Krawczyk
Wyróżnienia:
Julia Hadzik
Emilia Kała

– kategoria kl. VII -VIII
I miejsce- Oliwia Biernacka
II miejsce- Krzysztof Janik

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i ciekawe nagrody. Uczestnikom konkursu dziękujemy, a laureatom składamy serdeczne gratulacje!
Pięknie wykonane różańce możemy podziwiać na wystawie, w Kościele parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ługach – Radłach.