Twórcza Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim

Za nami kolejne miesiące z projektem pn.: „Twórcza Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim”.
W roku szkolnym 2014/2015 do uczestnictwa w projekcie zgłosiło chęć kolejnych 25 nowych uczestników. We wrześniu, dla uczestników – uczniów klas starszych, została zorganizowana wycieczka dydaktyczna do Muzeum Śląska Opolskiego, a dla uczniów klas I-III wycieczka do Muzeum Wsi Opolskiej, podczas której, podziwiano zabytkowe drewniane budowle i jednocześnie poznawano historię śląskiej wsi. Wszyscy uczniowie mieli zapewnione bilety wstępu oraz ciepły posiłek.
W październiku natomiast, wszyscy uczniowie – uczestnicy projektu, wzięli udział w spektaklu muzycznym, na który udali się do Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Humbermana.
Oczywiście, tak samo chętnie jak w wycieczkach dydaktycznych uczniowie chętnie uczestniczą w poszczególnych zajęciach rozwijających ich zdolności i zainteresowania, a także w zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych, których celem jest pokonywanie trudności w przedmiotach szkolnych.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

IMAG0870 IMAG0875 IMAG0876