Ślubowanie klasy I

W dniu 20 października 2015 r. w naszej szkole odbyło się Pasowanie Uczniów. W uroczystości tej uczestniczyło 20 uczniów z klasy I oraz koledzy i koleżanki z klas II i III, a także Rodzice, Dyrektor , Grono Pedagogiczne i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wraz z wychowawcą p. Barbarą Jelonek przygotowali ciekawy występ artystyczny – recytowali wiersze i śpiewali wesołe piosenki.

Uczniowie z klasy II wraz z wychowawcą p. Jolantą Damiak powitali młodszych kolegów i koleżanki piosenkami i wierszami, w których ujęte były wskazówki i porady na temat: „Jak zachować się w szkole?”

Po części artystycznej nastąpiło Ślubowanie uczniów klasy I. Po zakończonej uroczystości wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz rogi obfitości.

Wszystkich uczestników uroczystości Rodzice uczniów klasy I zaprosili na słodki poczęstunek.

DSCN3854

Zdjęcia z uroczystości: Kliknij