KONKURS PLASTYCZNY

7 grudnia 2015 r. został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zapobiegajmy pożarom” pod nadzorem Komendanta Gminnego Związku OSP RP w Przystajni. Uczennica klasy II Wiktoria Jelonek wykonała pracę, za którą otrzymała wyróżnienie w kategorii klas I-III.

Prace konkursowe przygotowali także:

–  Zuzanna Wręczycka ( kl. IV)

–  Kinga Kała (kl. IV)

– Natalia Kała (kl. VI)

– Martyna Wochnik ( kl. VI)

Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej zorganizował  XII Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, podłaźniczkę”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 grudnia poprzedzone krótkim występem dziewcząt ze  studia piosenki. Wśród uczniów którzy wzięli udział w konkursie III miejsce w kategorii „Wieniec adwentowy” zajęła uczennica klasy III Paulina Brzęczek.

wreczyca