100-lecie Niepodległości – Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach

Stowarzyszenie Patriotyczne ”Kresy” w Częstochowie organizuje akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach. Akcja oparta jest na idei charytatywnej i patriotycznej. Aby wesprzeć zbiórkę, należy podarować żywność, słodycze i artykuły szkolne, które zostaną przekazane naszym Rodakom mieszkającym z dala od ojczyzny, o których w rocznicę 100-lecia odzyskania Niepodległości powinniśmy pamiętać w sposób szczególny. Zgromadzone dary święty Mikołaj przekaże polskim dzieciom uczącym się w palcówkach na Litwie, Białorusi oraz Ukrainie.

                     W tym szczególnym roku nie może zabraknąć naszej pomocy!

Zbiórka trwa od 22.10.2018r. do  14.11.2018r.                                                                            Zachęcamy do udziału w akcji:

 WOLONTARIUSZE –
PSP w Borze Zajacińskim