FESTYN RODZINNY

9 czerwca 2019r w Publicznej Szkole Podstawowej w Borze Zajacińskim tuż po godzinie 15-tej Dyrektor szkoły p.Bogdan Paprotny otworzył festyn krótką przemową.

Następnie na scenie odbyły się pokazy talentów dzieci wokalne, teatralne i taneczne. Od początku zabawy dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcji. Tych standardowych – placu zabaw oraz boiska szkolnego, ale także z bardziej niecodziennych – na przykład malowania twarzy i włosów, do których  ustawiła się długa kolejka. Niecodzienną darmową atrakcją były zamki dmuchane oraz zjeżdżalnia.

Oczywiście zadbano też o odpowiedni posiłek. Rada Rodziców przygotowała grilla, z którego można było zjeść smaczną kaszankę, kiełbasę oraz chleb ze smalcem czy ogórkiem.  Powodzeniem cieszył się bufet, w którym oprócz ciasta, napojów i  lodów zaserwowano pyszne gofry.

Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy  i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami.