Przyroda na liściu malowana

Już po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym „Przyroda na liściu malowana”. Tegoroczny  V Powiatowy Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Częstochowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Częstochowie odbył się 22.11.2019r. . Adresatami byli uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej. Uczniowie wykonywali prace indywidualnie, formą plastyczną była miniatura wykonana na zasuszonym liściu farbami plakatowymi lub temperowymi. Naszą szkołę reprezentował czteroosobowy zespół. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w tym samym dniu i było ono połączone z otwarciem wystawy powstałych prac.

Poziom zaprezentowanych prac był naprawdę wysoki i wyrównany.

Z przyjemnością informujemy: II miejsce otrzymała Michalina Chrzęstek z kl. III w kat. I-IV oraz wyróżnienie – Zuzanna Galiczak z kl.VI w kat. V-VIII.

Gratulujemy!!!