Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom” – Eliminacje Gminne

      W dniu 17.02.2020r w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni zostały ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody dla zwycięzców eliminacji gminnych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom”.

     Na podsumowaniu eliminacji zjawili się wychowankowie Gminnego Przedszkola Publicznego w Przystajni oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Przystajni i Publicznej Szkoły Podstawowej z Boru Zajacińskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a nagrodzeni również nagrody rzeczowe. Nagrody zostały wręczone przez Wójta Gminy Przystajń Pana Henryka Mach, Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej Pana Mariusza Kozińskiego oraz Wiceprezesa Zarządu Oddziału Gminnego OSP w Przystajni Pana Mariana Drynda.

Gratulujemy naszym uczniom którzy zajęli:

  • kategoria: PRZEDSZKOLAKI – Lena Szczęsna – wyróżnienie
  • kategoria: I-III- Natalia Chrzęstek (kl.I) – I miejsce oraz Jakub Polak (kl.I) – wyróżnienie
  • kategoria: IV-VI – Julia Krawczyk (kl.VI) – II miejsce

Nagrodzone prace zostały zakwalifikowane do eliminacji powiatowych. Życzymy im dalszych sukcesów.