Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W załączeniu przekazuję komunikat – proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią i poinformowanie uczniów, rodziców i nauczycieli o zawieszeniu zajęć.

Zachęcam do sprawdzania komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Anna Ostrowska

Rzecznik prasowy MEN

Załącznik – Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych – komunikat MEN (WORD)

Wszelkie dalsze informacje będą kierowane do Państwa za pomocą dziennika elektronicznego oraz publikowane na stronie szkoły. W razie pytań możliwy jest też kontakt telefoniczny ze szkołą pod numerem: 34 3191416.
Prosimy o bieżące śledzenie komunikatów dyrekcji szkoły na stronie internetowej oraz za pomocą dziennika elektronicznego.