III edycja konkursu Jurajska Przyroda w obiektywie

Wyłoniono laureatów III edycji konkursu fotografii przyrodniczej „Jurajska przyroda w obiektywie” organizowanego przez Dział Przyrody Muzeum Częstochowskiego. Do konkursu zgłosiły się 23 placówki oświatowe reprezentowane przez 84 uczestników, złożono aż 149 prac. Patronem honorowym tego konkursu był ZPFP Okręg Śląski. Jury w składzie: Krzysztof Pierzgalski – przyrodnik, fotograf,współpracownik polskiej edycji magazynu National Geographic – Przewodniczący Jury. Jacenty Dędek – fotograf, dokumentalista, przez kilkanaście lat współpracownik polskiej edycji magazynu National Geographic Ilona Nawrot – nauczyciel biologii i plastyki, ZSP nr 1 w Częstochowie dr Ewa Kaczmarzyk – Kierownik Działu Przyrody Muzeum Częstochowskiego Elżbieta Janik – Dział Przyrody Muzeum Częstochowskiego nagrodziło i wyróżniło również uczniów z naszej szkoły:

-Oliwia Piśniak, kl VII, Tytuł pracy: W obliczu natury.

-Alex Miłowski, kl VII, Tytuł pracy: Na pniu. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.