KONKURS GALILEO z języka angielskiego

Wyniku konkursu

4 marca 2020 r. w naszej szkole został przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs „Galileo” z języka angielskiego i języka niemieckiego. Jest to konkurs, który sprawdza wiedzę uczniów klas 4-8 w trzech obszarach: gramatyka, funkcje językowe i słownictwo oraz wiedza o krajach anglojęzycznych. Z naszej szkoły w konkursie z języka angielskiego wzięło udział 13 uczniów a z języka niemieckiego 6 uczniów.

Możemy się pochwalić wynikami w konkursie z języka angielskiego, ponieważ dwóch uczniów zdobyło dyplom wyróżnienia. Są to:

Kinga Wręczycka z klasy 6, która zajęła 14 miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz Kamil Wolski z klasy 7, który uplasował się na 11 miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Cieszymy się bardzo z osiągnięć tej dwójki, ale również z faktu, że uczniowie chętnie przystępują do tego typu rywalizacji i poszerzają swoją wiedzę z języków obcych.

Wyróżnionym GRATULUJEMY i liczymy na więcej!