Kampania #SzczepimySię – materiały promocyjne i informacyjne

Vials with medication and syringe on blue methacrylate table. Horizontal composition. Top elevated view.

Walka z koronawirusem i szczepinia przeciwko COVID-19.

W tym celu zachęcam do korzystania z materiałów promocyjnych kampanii #SzczepimySię. Znajdują się wśród nich spoty promocyjne, materiały graficzne, animacje oraz wypowiedzi ekspertów. Zachęcam do pobierania i szerokiego rozpowszechniania wszystkich elementów dostępnych na stronie: www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow [1].

Zachęcamy również do korzystania z informacji ze strony gov.pl/szczepimysie [2], gdzie na bieżąco umieszczane są aktualności o przebiegu szczepień. Znajdą tam Państwo najnowsze komunikaty i wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także założenia Narodowego Programu Szczepień.