Wyniki Konkursu plastycznego „Kartka wielkanocna 3D”

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach zorganizował w tym roku Regionalny Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna 3D”. Konkurs skierowany był dla dzieci, uczniów i młodzieży z województwa śląskiego. Komisja powołana przez organizatora konkursu wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Autorzy nadesłanych kartek wykazali się przy ich wykonywaniu niesamowitą inwencją twórczą, gdyż na konkurs wpłynęły aż 353 kartki. Miło nam poinformować, iż wśród nagrodzonych osób znaleźli się uczniowie z naszej szkoły:

Kategoria II – uczniowie klas I -III szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo:

  • Natalia Chrzęstek – SP im. A. Mickiewicza – Bór Zajaciński
  • Dawid Wiśniewski – SP im. A. Mickiewicza – Bór Zajaciński

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.