Wyniki konkursu plastycznego „ZIMOWY PEJZAŻ”

W środę 17.03.2021r naszą szkołę odwiedziła Pani Małgorzata Izydorczyk, która wraz z Dyrektorem szkoły Panem Bogdanem Paprotnym wręczyła upominki z konkursu plastycznego „Zimowy pejzaż” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni podczas trwania ferii zimowych. Prace oceniane były w kategoriach:

*Przedszkole – II miejsce Kamil Juszczak

*Klasa I – IV

I miejsce zdobyli Dawid Wiśniewski (kl.I) i Michalina Chrzęstek (klasa IV) oraz Karina Jelonek (kl.II), Anna Czernia (kl.IV), Szymon Rożek (kl.III), Marcin Rudlicki (kl.IV);

II miejsce – Julia Męcka (kl.I), Natalia Chrzęstek (kl.II),

III miejsce – Sandra Janik (kl.II), Antoni Krawczyk (kl.I), Mateusz Juszczak (kl.I), Antoni Brodziak (kl.I).

wyróżnienia otrzymali: Maja Ćwięk (kl.I), Judyta Grzesiak (kl.III), Hanna Ćwięk (kl.II), Milena Jelonek (kl.III), Tobiasz Krawczyk (kl.IV).

*Klasa V-VIII

– I miejsce – Lena Dragan (kl.VI) , Mateusz Wolnicki (kl.VII).

Organizator dla wszystkich przygotował nagrody oraz dyplomy. Gratulujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.

<galeria zdjęć>