Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Związku OSP RP – etap gminny

10 lutego 2022r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom gminnego etapu konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Konkurs skierowany był do uczniów z terenu gminy Przystajń, a zadnie polegało na przedstawieniu plakatu o zapobieganiu pożarom. Uczniowie naszej szkoły również otrzymali nagrody, które wręczył Wójt Gminy Przystajń Henryk Mach, Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Przystajni Tomasz Izydorczyk oraz Kierownik Referatu Oświaty w Przystajni Agnieszka Janik.

Nagrody otrzymali:

  • w grupie przedszkolnej – Oskar Szczęsny (III miejsce)
  • w grupie wiekowej (kl.I-IV) – Mateusz Juszczak (II miejsce), Natalia Chrzęstek (III miejsce), Jakub Polak (wyróżnienie)
  • w grupie wiekowej (kl.V-VIII) – Lena Dragan (III miejsce)

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe oraz zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu.