„Młodzież listy pisze…”

Nasza szkoła we współpracy z ZSS nr 23 im. J.Korczaka w Częstochowie zainicjowała akcję „Młodzież listy pisze…”. Celem akcji jest przede wszystkim przypomnienie oraz kultywowanie tradycji odręcznego pisania listów jako jednej z form komunikacji wśród młodzieży. W akcji biorą udział uczniowie z SPE posiadający umiejętność samodzielnego pisania, czytania lub posługiwania się komunikacją alternatywną. Udział w akcji jest świetną okazją do nawiązywania kontaktów rówieśniczych z uczniami innej placówki oświatowej.

I etapem naszej współpracy, było wysłanie sobie nawzajem kartek wielkanocnych. Odzew ze strony szkoły partnerskiej miło nas zaskoczył. Dostaliśmy mnóstwo kartek – w tym jedną napisaną w języku angielskim. Bardzo dziękujemy !

Fotorelacja poniżej: