Spotkanie multimedialne z pisarzem Marcinem Kozioł

Spotkania multimedialne na żywo online z pisarzem Marcinem Kozioł dla uczniów kl. IV-VIII naszej szkoły odbyło się 29.09.2022r.
Pan Marcin Kozioł, autor lektury uzupełniającej dla klas 4-6 pt.: „Skrzynia władcy piorunów” zabrał nas
w podróż pełną niezwykłych przygód bohaterów, detektywistycznych zagadek i odkrywania metod łamania szyfrów. Mieliśmy możliwość poznać bliżej osobę wynalazcy Nikoli Tesli, któremu zawdzięczamy m.in. rozpowszechnienie taniej energii elektrycznej.
Spotkania przyniosło uczniom wiele przeżyć, emocji i zaskakujących sytuacji wynikających z ich interaktywnego charakteru. Autor chętnie nawiązywał kontakt z nimi. Dziękujemy za poświęcony czas Panu Marcinowi i życzymy dalszych sukcesów podczas pisania kolejnych książek.