Światowy Dzień Kropki

W czwartek 15 września 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Kropki. Uczniowie zostali uprzedzeni, by w tym dniu założyć ubrania zawierające motyw kropki – większość z nich wywiązała się z zadania. W organizację i przebieg tego wyjątkowego dnia zostały zaangażowane także uczennice z niepełnosprawnościami. Każda osoba będąca w tym dniu w szkole otrzymała papierową kropkę, którą można było przykleić na ubranie. Rozdawanie symbolicznych kropek sprawiło wiele radości zarówno organizatorom wydarzenia, jak i obdarowanym uczniom oraz nauczycielom. Dzieci mogły także uwolnić swoją kreatywność i zilustrować odpowiedź na pytanie „Co może być kropką?” oraz pozostawić swój ślad na „Kropkowym drzewie”. Nasze świętowanie zostało uwiecznione na kilku zdjęciach.