Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich osób związanych z nauczaniem: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, ale także uczniów i rodziców. Z tejże to okazji w naszej szkole 14 października odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą mgr Joanną Hamelą-Oczek przygotowali pokaz mody dla nauczycieli, podziękowali również swoim nauczycielom za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość. Wszystkim pracownikom szkoły wręczyli również słodki upominek. Po ich występie głos zabrali uczniowie klas starszych, którzy zaprezentowali krótkie scenki, podczas których prezentowali zachowania różnych nauczycieli. Było dużo śmiechu i dobrego humoru, a każdy z naśladowanych pracowników mógł odnaleźć tam cząstkę siebie.