Krzysztof Janik – absolwent naszej szkoły, najmłodszym organistą w Polsce

Miło nam poinformować, iż Krzysztof Janik, który jest absolwentem naszej szkoły jako najmłodszy organista w Polsce posługujący w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ługach Radłach miał zaszczyt opowiedzieć o swojej pasji w Radio Jasna Góra 22 listopada. Wywiad prowadziła s. Kamila Nowicka ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. W tym dniu obchodzone jest Święto Cecylii patronki wszystkich organistów i muzyków kościelnych. Krzysztof przy organach zasiadł w wieku 9lat i nadal rozwija swoją pasje oraz zamiłowanie do muzyki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz błogosławieństwa Bożego.

WYWIAD => https://soundcloud.com/radiojasnagora/2022-11-22-krzysztof-janik-najmlodszy-organista-w-polsce-i-elzbieta-janik-mama?in=radiojasnagora/sets/rozmowy-z-712415599