Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Powiatu Kłobuckiego zorganizowany przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Powiatu Kłobuckiego oraz Starostwo Powiatowe w Kłobucku i Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku

Kilkudziesięciu uczestników ze szkół Powiatu Kłobuckiego rywalizowało o zwycięstwo w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” (OTWP).

W eliminacjach Gminy Przystajń w kategorii klas 1-4 zakwalifikowali się : Radosław Koślik i Jakub Polak, natomiast w  kategorii klas 5-8  Szymon Zawierucha oraz Szymon Marczak. Po zaciętej rywalizacji w pisemnym teście wiedzy, a także odpowiedziach ustnych w kategorii klas 5-8 miejsce III uzyskał Szymon Marczak. W kategorii klas 1-4 miejsce I zdobył Radosław Koślik ,który będzie reprezentował Powiat Kłobucki na finałach Województwa Śląskiego w Ślemieniu Żywieckim. Życzymy sukcesu na dalszych etapach konkurów.

   Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju: uczniów, nauczycieli oraz dyrekcji Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku za miłe przyjęcie i gościnność.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/WmFNTc95HYHS8bt1A