POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY VIII

W czwartek 22.06.2023r. w naszej szkole żegnaliśmy absolwentów klasy ósmej. Uroczystość przebiegała w kameralnej atmosferze, a w niejednym oku zakręciła się łezka. Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele, rodzice oraz Wójt Gminy Przystajń Pan Henryk Mach i Kierownik Referatu Oświaty Pani Agnieszka Janik. Krótkim przedstawieniem pożegnali najstarszych kolegów uczniowie z klasy szóstej. Następnie ósmoklasiści żegnali się ze szkołą; przywoływali wspomnienia, które najbardziej utkwiły w ich pamięci, dziękowali rodzicom i nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Spotkanie przebiegało w podniosłej atmosferze, ale naszym absolwentom udało się też rozbawić zebranych gości w humorystycznym fragmencie programu.  W wielu ciepłych słowach i z życzeniami sukcesów  na kolejnych ścieżkach życiowych i edukacyjnych zwrócili się do ósmoklasistów dyrektor szkoły Pan Bogdan Paprotny oraz Wójt Gminy. Wszyscy absolwenci otrzymali z rąk Dyrektora szkoły oraz wychowawcy klasy mgr Anny Chrzęstek pamiątkowe dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz tablo ze zdjęciami. Również Wójt Gminy Przystajń Henryk Mach, a także Kierownik Referatu Oświaty p. Agnieszka Janik wręczyli uczniom nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe, wzorowe zachowanie, sukcesy sportowe oraz pracę na rzecz samorządu uczniowskiego i pracę  w wolontariacie.

Absolwentom życzymy szczęścia, radości  oraz sukcesów w życiu osobistym.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/DCeJravsLCYSvMPq5