(CYBER)BEZPIECZNE ŚWIĘTA Z OSE Internet nie zna granic!

(CYBER)BEZPIECZNE ŚWIĘTA Z OSE Internet nie zna granic! Kontaktując się z bliskimi za pomocą komunikatorów czy wideokonferencji, musicie jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Grudzień to dla nas wyjątkowy czas – organizujemy rodzinne spotkania, kupujemy prezenty, składamy życzenia i świętujemy Boże Narodzenie. Co zrobić, by Gwiazdka wiązała się jedynie z radością i wspaniałą, rodzinną atmosferą, a niekoniecznie z cyfrowymi kłopotami? Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy poradnik, który pomoże Wam ustrzec się przed zagrożeniami online w okresie świątecznym.

Skorzystajcie z porad Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) i bądźcie bezpieczni w internecie! => https://drive.google.com/file/d/1JiIzTHkuoBnjvrrg9OZbud-srgqHrvKA/view?usp=sharing