Kolędowanie

Tradycja śpiewania kolęd jest nieodłącznym elementem okresu Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl słowno-muzyczny, w którym wzięli udział zarówno uczniowie jak i nauczyciele był dla wszystkich niezwykłym doświadczeniem. Wyzwolił pozytywne emocje i wprowadził w atmosferę świąt. W trakcie występów wspaniale zatańczyła grupa dziewczynek z klas I-III. Po występie szkolnym czas umilił nam swoim występem Zespół Śpiewaczy Ługowiacy, który wystąpił ze swoimi rodzinami oraz naszymi uczennicami Julią Męcka oraz Sandrą Janik. Dziękujemy przede wszystkim KGW Ługi- Radły za przygotowanie przepysznego wigilijnego poczęstunku, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni za wsparcie finansowe oraz Rodzicom za wykonanie przepięknych stroików i upieczenie ciast, które sprzedawane były na kiermaszu. Dzięki Państwa zaangażowaniu zarówno w wykonanie ozdób jak i pomoc w sprzedaży kiermasz okazał się ogromnym sukcesem. Dziękujemy również za niespodziankę, którą przygotował jeden z uczniów – Piotr Wręczycki. Wręczył przygotowane przez siebie sianko na wigilijny stół.

A oto krótka fotorelacja => https://photos.app.goo.gl/zTEJw4yjubedHR9m7