Warsztaty zdobienia bombek

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia 8.12.2023r. uczniowie kl. I-III udali się do Fabryki Huras Family w Częstochowie aby zapoznać się z etapami wykonywania szklanych bombek. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia Fabryki, po której oprowadził ich Elf. Zapoznali się również z  procesem wykonywania bombek. Następnie każdy samodzielnie ozdobił swoją bombkę za pomocą specjalnych lakierów, kleju i brokatu. Pani prowadząca warsztaty wykonała na każdej podpis z imieniem.  Po krótkim suszeniu małe dzieła gotowe były do zabrania. Na koniec czekała na wszystkich niespodzianka – spotkanie ze Świętym Mikołajem, gdzie mieli możliwość wykonania z nim zdjęcia. Wszyscy z zadowoleniem zabrali swoje bombki do domów, gdzie  te niepowtarzalne ozdoby zawisną na choince.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/feiUnRKeu1egEFKr5