Polsko-niemiecka Artystyczna Akademia Talentów w Monachium – DZIEŃ 3

Dziś trzeci dzień zajęć w Akademii Talentów w Monachium. Jak każdego dnia, rano, odbyły się zajęcia w grupach. Później wyruszyliśmy zwiedzać Monachium. To były dopiero emocje! Jechaliśmy metrem, zwiedziliśmy katedrę, byliśmy na dziedzińcu ratusza i zwiedziliśmy starą część miasta. Okazało się, że tego dnia jesteśmy w najważniejszym mieście Europy, ponieważ właśnie w tym czasie w Monachium odbywało się spotkanie głów państw Europy na spotkaniu ONZ w sprawie bezpieczeństwa.
Po powrocie z wycieczki prezentowaliśmy nasz kraj, tradycje i kulturę Na Wieczorze Polskim. Przedstawiliśmy krótki film o Polsce, zatańczyliśmy poloneza i smakowaliśmy polskie specjały. Jutro kolejne atrakcje!

A oto fotorelacja z dzisiejszego dnia => https://photos.app.goo.gl/sLmuewYE9o9K4bRk8