Walentynkowa wizyta w Hospicjum

Walentynki to czas dzielenia się uczuciami oraz okazywania sobie wzajemnego szacunku.

Nasi siódmoklasiści – Ania Czernia, Dominik Kowalski oraz Mateusz Banaszczyk pod opieką Pani Agaty Osydy i Pani Anny Klimek odwiedzili dziś częstochowskie Hospicjum. Uczniowie przedstawili historię obchodów dnia Świętego Walentego oraz wręczyli podopiecznym Hospicjum kartki walentynkowe przygotowane własnoręcznie przez dzieci z młodszych klas. Część laurek trafi do pozostałych mieszkańców Hospicjum, przebywających na oddziale paliatywnym. Podczas wizyty odbyły się również warsztaty plastyczne z wykorzystaniem masy solnej. Uczniowie spisali się na medal, wykazali się empatią i wzorową postawą wobec pacjentów Hospicjum.

Pamiętajmy o tym, że najcenniejszym darem, jaki możemy podarować drugiej osobie jest nasz czas i obecność.

GALERIA ZDJĘĆ=> https://photos.app.goo.gl/FEz8WBveYRZv9ke28