Projekt „Trzymaj formę” – aktywne lekcje

Nasi uczniowie w bieżącym roku szkolnym realizują projekt „Trzymaj formę”. Zbliżająca się wiosna umożliwiła w minionym tygodniu wyjście na zewnątrz i aktywne spędzenie czasu. Klasa V wraz z wychowawczynią p. Joanną Hamelą-Oczek wybrała się na wiosenny spacer po okolicy. Uczniowie klasy VII uczestniczyli w nietypowych zajęciach z wychowawcą. Pani Magdalena Filak przygotowała dla uczniów zabawy na świeżym powietrzu – grali w gry i zabawy z lat dzieciństwa ich rodziców. Skakali na czas na skakankach, kręcili hula – hop, a także grali w klasy. Nie obyło się również bez najpopularniejszej gry dzieciństwa naszych mam – skakania w gumę. Pełni wrażeń uczniowie postanowili, że powrócą do takich form spędzania wolnego czasu. Klasa VI również nie próżnowała – w trakcie lekcji języka niemieckiego uczniowie wykonali szereg ćwiczeń, dzięki którym na pewno pobudzili szare komórki do dalszej pracy na zajęciach.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/HTeapp8QiRw2EdRC6