Happening z okazji Dnia Ziemi

24 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły objęci kształceniem specjalnym uczestniczyli w happeningu z okazji Dnia Ziemi.

Motywem przewodnim marszu było zachęcenie społeczności lokalnej do włączenia się ochronę naszej planety. Uczniowie trzymając w rękach własnoręcznie przez nich wykonane ulotki informacyjne oraz transparent przemaszerowali mini korowodem w stronę Wrzosów. Następnie powiesili materiały informacyjne oraz ciekawostki dotyczące Dnia Ziemi na przystanku naprzeciwko naszej szkoły. Ma to na celu uświadomienie mieszkańców naszej miejscowości m.in. o zagrożeniach wynikających z zanieczyszczenia środowiska. Na koniec uczniowie mieli okazję, by pokonać boso ścieżkę sensoryczną dostarczającą różnych wrażeń dotykowych.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/KcPkKnYdkhzn2sXy9