Spotkanie z pisarką – panią Zuzanną Orlińską

23 kwietnia z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu z autorką powieści dla dzieci i młodzieży – panią Zuzanną Orlińską. Pisarka opowiedziała o swojej twórczości, inspiracjach do tworzenia opowieści oraz odpowiedziała na liczne pytania młodych czytelników. Najstarsi przedstawiciele społeczności uczniowskiej wręczyli pisarce tytuł Gościa Honorowego naszej szkoły. Wszyscy chętnie skorzystali z możliwości zakupu książek autorstwa pani Zuzanny.

Podczas spotkania wręczono także nagrody i dyplomy uczestnikom Szkolnego Konkursu na Wiosenną Zakładkę do Książki. Oto jego wyniki:

=>Kategoria – klasy I-III:

I miejsce – Nadia Kmiecik

II miejsce – ex aequo Aniela Janik i Franciszek Olszewski

III miejsce – ex aequo Wiktoria Gmyrek i Antoni Syrek

Wyróżnienia: Bartosz Hamela, Maksym Mienkina, Kamil Juszczak.

=>Kategoria – klasy IV-VI

I miejsce – Szymon Rożek

II miejsce – Kacper Syrek

III miejsce – Lena Szczęsna

Wyróżnienia: Anna Czernia, Michał Czernia, Karina Jelonek, Mateusz Juszczak, Iga Radomska.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy pomysłów

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/vYYY2B6YcZb8sJek7