Warsztaty edukacyjno-ekologiczne

27 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjno-ekologiczne w zakresie gospodarki odpadami przeprowadzone przez Fundacja Odzyskaj Środowisko:

->”Pszczelarstwo jako zrównoważony rozwój -pasieki z recyklingu”,

->”Sztuka ze śmieci w nurcie Trash Art – zmieniamy śmieci w arcydzieła”,

->Konkurs „Ekomilionerzy.

Zajęcia przebiegły w świetnej atmosferze i stanowiły podsumowanie zbiórki tekstyliów pod hasłem „Działania na rzecz planety zaczynają się lokalnie”.

Nasi uczniowie chętnie wzięli udział w zajęciach oraz zbiórce tekstyliów, rywalizując w konkursie na SUPER KLASĘ. Bezkonkurencyjna okazała się klasa I – zebrali 855 kg tekstyliów! Drugie miejsce zajęła klasa IV (433 kg), a trzecie – klasa II (290 kg).

Cały dochód ze zbiorki Rada Rodziców przeznaczy na wybrany cel, np. dofinansowanie do wycieczki szkolnej wycieczki dla uczniów. Za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi Zarządu Fundacji – Krzysztofowi Kieszkowskiemu, Pani Małgorzacie Moskwie, Pani Izabeli Bednarz-Rzepa, Pani Natalii Marzec oraz Panu Markowi Jelonkowi.

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/aR6JVpeRL5zYS9AK6