Wręczenie nagród i dyplomów

Podczas uroczystej akademii z okazji Święta Konstytucji 3 Maja wręczono podziękowania nagrody za różne osiągnięcia naszych uczniów.

=> Gminny Konkurs Plastyczny „Skarpetki nie do pary” – nagrody przyznano: Hannie Kulej (II miejsce w kategorii Przedszkole), Wiktorii Gmyrek (III miejsce w kategorii klas I-II), Julii Męckiej (I miejsce w kategorii klas III-IV) oraz Natalii Chrzęstek (III miejsce w kategorii klas V-VII). Brawo

=> Ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Edukacja Wczesnoszkolna” dla uczniów klas I-III, który odbył się w sesji jesiennej. Laureatkami konkursu zostały: Wiktoria Gmyrek (16 miejsce w kraju), Wiktoria Krawczyk (14 miejsce w kraju) oraz Zofia Kulawiak (17 miejsce w kraju). Serdecznie gratulujemy

=> Doceniono także naszych wolontariuszy – pani Pedagog wręczyła podziękowania za udział w zbiórce pieniędzy podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo liczna grupa uczniów zaangażowała się w działania na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja (pisanie listów), za co również otrzymali podziękowania od Fundacji.

Jesteśmy z Was dumni

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/gef1jvub15F1RH6YA