ZIEMIA – Mój Dom

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym dniu nasza szkoła włączyła się do przeprowadzenia szeregu akcji, których celem było promowanie ekologicznych postaw.

Tego dnia uczniowie klas I-III do szkoły przyszli ubrani na zielono. Świętowanie rozpoczęło się ekolekcją poprowadzoną przez prezesa Zarządu Oddziału LOP z Kłobucka – Tomasza Paciepnika. Kolejnym punktem wspólnego spotkania była gra terenowa, w której uczestniczyły uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami. Uczniowie musieli poradzić sobie z zagadkami i różnymi zadaniami z zakresu ekologii, niektóre z nich okazały się trudne, ale uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu ochrony przyrody i potrzeby dbania o całe nasze środowisko. Wśród różnych zadań nie zabrakło wesołych zabaw ruchowych. Na zakończenie rozdano każdemu uczniowi dyplom oraz opaski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc. – Anna Radka, Anna Chrzęstek, Katarzyna Krawczyk

GALERIA ZDJĘĆ => https://photos.app.goo.gl/JoVM9EDZuxcVxv216