Twórcza Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim

W miesiącu lutym w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza rozpoczęły się zajęcia dla uczniów w ramach projektu unijnego, pt.:„Twórcza Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim”, który będzie trwał do czerwca 2015 r. Uczniowie zdolni, mają do wyboru szereg bardzo ciekawych zajęć dodatkowych, jak na przykład: zajęcia informatyczno-fotograficzne, przyrodniczo-reporterskie, teatralne, taneczne, artystyczne i z języka angielskiego, dzięki którym mogą poszerzać swoją wiedzę, rozwijać pasje i zainteresowania.

Są też oczywiście zajęcia dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje dotychczasowe wyniki w szkole i tu do wyboru jest język polski, matematyka i zajęcia psychologiczno-pedagogiczne.
Warto podkreślić, że dzieci i młodzież mają do dyspozycji pomoce dydaktycznych, zakupione właśnie w ramach projektu unijnego, a szkoła zyskała dodatkowe wyposażenie.

Zapraszamy do galerii zdjęć 🙂IMAG0396 IMAG0397 IMAG0409 IMAG0412