Twórcza Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim

Powoli dobiega końca pierwszy semestr zajęć w ramach projektu unijnego „Twórcza Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim”. Pomimo, iż w miesiącu kwietniu i maju, było sporo wolnych dni, uczniowie klas szóstych, zmierzyli się już z pierwszym ważnym w ich życiu egzaminem. Mamy nadzieję, że dodatkowe zajęcia na które uczęszczają, pomogły im lepiej przygotować się do testu szóstoklasisty oraz podnieść oceny końcowe.
9 maja wszyscy uczniowie biorący udział w projekcie, mieli zorganizowaną wycieczkę do Kłobucka – na spektakl teatralny. Uczniowie młodszych klas mieli możliwość obejrzeć spektakl pt.: „ Jaś i Małgosia”, natomiast starsi – „W krainie mitów”
Oba przedstawienia były bardzo interesujące i wzbudziły w dzieciach wiele emocji, pozytywnych wrażeń, a przede wszystkim włączyły uczniów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturowym.