Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych

W poniedziałek 30 października 2017 r. odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, przygotowaną przez starszych kolegów i koleżanki z klasy III. To dzięki nim pierwszoklasiści zrozumieli, że nasza szkoła to nie tylko miejsce w którym będą się uczyć, to również miejsce, w którym będą rozwijać zainteresowania i odkrywać talenty. Po części artystycznej przyszła kolej na część oficjalną uroczystości, którą rozpoczęło wprowadzenie na salę sztandaru szkoły. Następnie uczniowie klasy I powtarzali za panem Dyrektorem słowa przysięgi. Po ślubowaniu pan Dyrektor przystąpił do pasowania uczniów. Na koniec wszystkie dzieci dostały dyplomy pamiątkowe oraz drobne upominki.

<Kliknięcie w zdjęcie przenosi do galerii>