BIWAKOWEEN

W dniach 03-04.11.2017r. w Publicznej Szkole Publicznej w Borze Zajacińskim odbył się biwak z okazji Halloween. Organizatorem biwaku była Kadra Młodzieżowa oraz 91 Kłobuck Drużyna Wędrownicza HADES. W Biwakoween wzięło udział 45 harcerzy wraz z instruktorami:  Drużyna Harcerska BÓR ze Szkoły Podstawowej w Borze Zajacińskim, Kłobucka Drużyna Harcerska LEŚNI, Kłobucka Drużyna Harcerska ZENIT, 91 Kłobucka Drużyna Wędrownicza HADES.

Każda drużyna biorąca udział w biwaku musiała utożsamić się z wybraną postacią z bajki/filmu a następnie zaprezentować postaci podczas „ Seminarium w Akademii Potworów”. Podczas biwaku harcerze mogli również sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Wszyscy uczestnicy biwaku przeżyli dobrą zabawę.