Bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych

RODN „WOM” w Częstochowie
do
RODN „WOM” w Częstochowie

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół/placówek,

poniżej przesyłamy informacje dot. bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych.

Prosimy o ich upowszechnienie wśród nauczycieli, dzieci/uczniów i rodziców.

Przed nami ferie zimowe. Czas odpoczynku od szkolnych obowiązków i beztroskiej zabawy. Aby mieć pewność, że wszyscy uczniowie spędzą je bezpiecznie, polecamy zapoznanie się z informacjami opublikowanymi na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://men.gov.pl/strony/o-czym-warto-pamietac-przed-feriami-poradnik-men.html  . Podczas wypoczynku zachęcamy, aby dbać o zdrowie i higienę psychiczną oraz pamiętać o zasadach zdrowego stylu życia.

Planując wypoczynek w górach warto odwiedzić stronę internetową Bezpiecznie na stoku: http://www.bezpiecznienastoku.pl/ , na której znajdziemy kodeks młodego narciarza oraz porady i wskazówki, które pomogą nam w zachowaniu bezpieczeństwa na stoku.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Grażyna Bochenkiewicz
wicedyrektor ds. doskonalenia nauczycieli
tel. +48 34 360 60 04 wew. 212
image001
Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie
42-202 Częstochowa, Aleja Jana Pawła II 126/130
www.womczest.edu.pl

www.facebook.com/RODN.Czestochowa