Szkolny Turniej Warcabowy – 15.01-17.02.2018

W Publicznej Szkole Podstawowej odbył się Szkolny Turniej warcabowy, który rozgrywany był w 3 kategoriach wiekowych. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem  a do rywalizacji przystąpiło 35 zawodników. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” gdzie rozegrano 245 pojedynków .

      W kategorii I-III klasa  11 uczestników:

I miejsce Radomski Karol

II miejsce Brzęczek Natalia

III miejsce Brzęczek Marta

      W kategorii IV-V klasa  13 uczestników:

I miejsce Janik Kamil

II miejsce Miłowski Alex

III miejsce Kotowicz Kacper

      W kategorii VI-VII klasa  11 uczestników:

I miejsce Szopa Przemysław

II miejsce Kierat Wojciech

III miejsce Bator Julka

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał mgr Marek Jelonek oraz mgr Jolanta Respondek-Kos, mgr Ursyna Kubat. Zwycięzcy uroczyście uhonorowani medalami oraz wywalczyli prawo do reprezentowania  szkoły w rozgrywkach gminnych