Uroczyste zakończenie klas VIII

18 czerwca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Borze Zajacińskim odbyła się uroczystość pożegnania klasy VIII.  Dla nich tegoroczne zakończenie roku szkolnego miało charakter nadzwyczajny – po kilku latach spędzonych w placówce żegnali swoich wychowawców, nauczycieli, kolegów i koleżanki. Dla wszystkich był to niezwykle wzruszający, ale i trudny moment. Uroczystość uświetniły również występy w wykonaniu uczniów klasy VII. Na zakończenie  p. Aleksandra Kierat gratulowała zebranym sukcesów, wytrwałości i życzyła udanych oraz bezpiecznych wakacji. Dyrektor Szkoły P. Bogdan Paprotny wręczył nagrody uczniom oraz listy gratulacyjne dla rodziców, którzy nie kryli wzruszenia.

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Tegoroczni absolwenci opuszczają nas, by rozpocząć naukę w innej szkole. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.