Z wizytą w Rezydencji dla Seniorów „Złote Borki”

25 października 2019r. odbyło się pierwsze spotkanie Wolontariuszy z dwóch zaprzyjaźnionych szkół: Szkoła Podstawowa w Przystajni oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Borze Zajacińskim. Wspólnie odwiedziliśmy Rezydencję dla Seniorów „Złote Borki”. Celem podjętych działań było wykonanie „Jesiennego drzewa pokoleniowego” w formie pracy plastycznej, którą umieszczono na ścianie
w kawiarence Rezydencji.

Mimo różnicy pokoleń dało się zauważyć zaangażowanie i chęć współpracy z obydwu stron. Wspólne rozmowy oraz uśmiechy na twarzach Wolontariuszy i Seniorów pozwalały odczuć, iż był to czas pełen radości oraz wzajemnego zrozumienia.

Pożegnaniom i zapewnieniom o kolejnych spotkaniach, nie było końca.

 Indywidualna praca każdego z osobna stała się częścią jednej całości.