II spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariuszy

6 grudnia 2019 roku, nasi Wolontariusze – po raz drugi, tym razem jako pomocnicy Świętego MikołajaJ – odwiedzili Seniorów zamieszkujących Rezydencję w Borkach Małych. Wykonaliśmy wspólnie ozdoby choinkowe, które zawisły na przepięknej choince w Domu Seniorów.

Nasze spotkanie przebiegało w bardzo miłej, świątecznej atmosferze. Wspólna praca z uśmiechem na twarzy, rozmowy i strojenie choinki, pozwoliły poczuć wszystkim, że Święta tuż, tuż… A co najważniejsze ten czas spędzony z Seniorami uświadomił nam jak ważna jest bliskość drugiego człowieka.

Na ręce Pani Dyrektor Wolontariuszki podarowały samodzielnie wykonaną kartkę świąteczną oraz złożyły życzenia świąteczne dla wszystkich Mieszkańców i Pracowników Rezydencji Złote Borki. Nie mogło również zabraknąć drobnych słodkich, upominków.